Szukaj
Archiwa

Potrącenie rowerzysty

K o m u n i k a t
W dniu 26 października 2008r. około godzi. 21.00 w Gałkowie Małym,W dniu 26 października 2008r. około godzi. 21.00 w Gałkowie Małym, kierujący samochodem o nieustalonej marce potrącił 16 letniego rowerzystę, a następnie oddalił się w nieznanym kierunku z miejsca zdarzenia. Młody rowerzysta z obrażeniami ciała i urazem głowy trafił do szpitala.

Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie i apeluje do światków tego zdarzenia o skontaktowanie się z Komendą Powiatową Policji powiatu łódzkiego wschodniego lub najbliższą jednostką policji i przekazanie informacji mogących przyczynić się do ustalenia sprawcy zdarzenia. Właściciele warsztatów samochodowych w przypadku pojawienia się klienta z pękniętą lub wybitą przednią szybą, wgniecioną pokrywą silnika, wgniecionym, zarysowanym prawym przednim błotnikiem, wybitymi bądź popękanymi przednimi reflektorami w samochodzie proszeni są o poinformowanie o tym policji. Przypuszcza się, że samochód ma uszkodzone podwozie,  ponieważ rower na dużej odległości był ciągnięty  przez pojazd po jezdni.
Prosimy o kontakt pod nr tel.: (044)714-16-49 lub 997

Policjant ds. prasowo-informacyjnych
post. Anna Ziętara

Tekst oryginalny:

Dnia 26 października w godzinach wieczornych, w Gałkowie Małym doszło do wypadku na ulicy Łódzkiej, w okolicy ulicy Leśnej. Rowerzysta jadący od strony tartaku, w kierunku centrum Gałkówka został potrącony przez rozpędzony samochód. Sprawca wypadku był prawdopodobnie nietrzeźwy, ponadto zbiegł z miejsca zdarzenia nie udzielając pierwszej pomocy potrąconemu 16-to latkowi.
Rower rozpadł się na dwie części z czego jedną z nich samochód przeciągnął kilkaset metrów, aż do skrzyżowania z ulicą Świerczewskiego. Trwa poszukiwanie kierowcy. Świadkowie którzy widzieli zajście proszeni są o kontakt z policją powiatową w Koluszkach.

Print Friendly, PDF & Email

Zostaw komentarz