Szukaj
Archiwa

Samochód

Opis dojazdu z Łodzi do Gałkówka

Wyjeżdżając z Łodzi ulicą Rokicińską mijamy po lewej stronie market Obi oraz Selgros, kierujemy się dalej w tym kierunku jadąc drogą z pierwszeństwem przejazdu. Dojeżdżamy do świateł i pierwszego przejazdu kolejowego (miejscowość Andrzejów). Mając szczęście, nie czekamy zbyt długo, aż go nam otworzą. Jedziemy dalej. Dojeżdżamy do kolejnego przejazdu, na którym też często zdarza się poczekać. Następnie wjeżdżamy na śliczną szeroką drogę w miejscowości Andrespol. Jedziemy dalej prosto. Po przejechaniu skrzyżowania, w odległości około 300m., po prawej stronie, widzimy dwa domy weselne, a po lewej stację benzynową Notex. Zaraz za tą stacją skręcamy w lewo (na Brzeziny). Tą drogą jedziemy cały czas z pierwszeństwem. Przejeżdżamy przez mostek, podjazd pod górkę, zakręt w prawo i dojazd do miejscowości Justynów, My dalej jedziemy prosto, drogą przez las. Po wyjeździe z lasu jesteśmy w Gałkowie  Małym. Aby dotrzeć do Gałkowa Dużego należy jechać do najbliższego skrzyżowania, na nim skręcić w lewo (wraz z pierwszeństwem), przejechać przez przejazd kolejowy i już jesteśmy w Gałkowie  Dużym.

Na mapie przedstawionej poniżej kreską zaznaczony jest dojazd do Gałkówka


klikając na ten link pokaże się mapa dojazdu


Opis dojazdu z Koluszek do Gałkówka

Wyjeżdżając z Koluszek jedziemy w kierunku miejscowości Żakowice i kierujemy się do przejazdu kolejowego. Około 300m. przed przejazdem skręcamy w prawo (droga zaraz za kapliczką). Tą drogą wśród pól poruszamy się cały czas z pierwszeństwem. Dojeżdżamy do skrzyżowania, po którego lewej stronie mamy przejazd kolejowy. My skręcamy w prawo. I znowu jedziemy cały czas z pierwszeństwem. Po dojechaniu do skrzyżowania, gdzie po lewej stronie mamy budynek przedszkola i muzeum  znajdujemy się w centrum Gałkowa Dużego. Aby dotrzeć do Gałkowa  Małego należy skręcić w lewo, w kierunku przejazdu kolejowego, przejechać przez niego i już jesteśmy u celu. Dalsza droga prowadzi do Łodzi.

Na mapie przedstawionej poniżej kreską zaznaczony jest dojazd do Gałkówka.


Opis dojazdu z Brzezin do Gałkówka

Dojazd z Brzezin jest niezwykle łatwy – Wyjeżdżamy z Brzezin w kierunku Gałkowa (znaki), jedziemy cały czas drogą z pierwszeństwem przejazdu, mijamy dwa skrzyżowania i na trzecim po łuku  jedziemy w prawo. Mijamy kościół w Gałkowie  Dużym i 200m. dalej  jesteśmy w centrum Gałkowa  Dużego.

Na mapie przedstawionej poniżej kreską zaznaczony jest dojazd do Gałkówka.

Print Friendly, PDF & Email