Szukaj
Archiwa

Światłowodowa sieć TOYA już dostępna w rejonie Gałkówka

 Jeden z największych operatorów w regionie już oferuje swoje usługi mieszkańcom Gałkówka i okolic w nowej technologii. Budowa sieci światłowodowej odbywa się w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC).
Po podłączeniu do sieci TOYA będzie można korzystać z nowoczesnych usług telekomunikacyjnych w zakresie Internetu, Telewizji i Telefonii, zarówno stacjonarnej jak i komórkowej.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą operatora na stronie www.toya.net.pl. W przypadku pytań bądź lub by umówić wizytę można kontaktować się z lokalnym przedstawicielem TOYA pod numerem 514 933 940.
TOYA to szósty pod względem wielkości, w tym największy z wyłącznym udziałem kapitału polskiego, operator telewizji kablowej w Polsce. Zapewnia dostęp, zarówno stacjonarnie i mobilnie, do telewizji cyfrowej, Internetu oraz telefonii. Swoje usługi świadczy dla 170 tysięcy Abonentów w kilku miastach sieci TOYA (Łódź́ i okolice, Kraków, Kutno, Mysłowice, Pabianice, Zgierz, Piotrków Trybunalski, Przemyśl i Pisz) oraz dostarcza sygnał telewizji cyfrowej do 100 tysięcy gniazd w kilkunastu sieciach partnerskich na terenie całej Polski.

Print Friendly, PDF & Email

Komentarze są wyłączone