Szukaj
Archiwa

Mistrzowski zaprzęg z Gałkowa Małego

W miniony weekend w Bolechówku koło Poznania odbyły się Mistrzostwa Polski w wyścigach psich zaprzęgów w warunkach bezśnieżnych. Na starcie stanęło ponad 130 zawodników, w tym reprezentanci ines husky team. Rywalizacja trwała przez dwa dni na ponad 6 km mocno urozmaiconych trasach. W konkurencji scooter z dwoma psami Bartłomiej Sobecki z Gałkowa Małego obronił wywalczony przed rokiem złoty medal. W klasyfikacji canicross masters czyli biegu z psem zajął 2 miejsce.

Dodajmy, że były to ostatnie zawody bardzo udanego sezonu dla zespołu z Gałkowa. W połowie listopada rywalizowali w Mistrzostwach Świata, które odbyły się w Belgii zajmując 7 miejsce w klasie scooter z dwoma psami oraz 6 w canicrossie. Powyższe sukcesy poprzedziły również starty w Pucharze Polski, w których „gałkowski zaprzęg” wywalczył 2 miejsce w Lubieszowie i 1 w Szamotułach.

Informacje o treningach i startach w zawodach zespołu z Gałkowa Małego można śledzić na ich profilu na Facebooku wpisując ines husky team.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!