Szukaj
Archiwa

Leśna piątka w Gałkowie Dużym – startują zapisy do Biegu Niepodległości

W ostatnią sobotę września odbędzie się BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 200 – lecie Szkoły im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gałkowie Dużym. Zawodnicy do pokonania będą mieć 5 km trasę, podczas imprezy nie zabraknie biegów dla dzieci i młodzieży. Zapisy do Biegu Niepodległości na dystansie 5km startują 15 sierpnia o godzinie 12:00, formularz będzie dostępny na stronie www.zapisy.inessport.pl. Zgłoszenia do biegów dla dzieci wystartują 1 września o godzinie 20:00.

W imprezie obowiązuje limit 150 zawodników w biegu głównym, organizatorzy dla pierwszych 100 biegaczy, którzy dokonają zgłoszenia oraz opłaty startowej zapewniają pamiątkowe techniczne koszulki. Na mecie wszyscy otrzymają pamiątkowe medale.
Centrum zawodów zlokalizowane będzie w Szkole im.  Szkoły im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gałkowie Dużym, a trasa wytyczona w lesie Gałkówek.
– Impreza odbywa się z inicjatywy Pani Dyrektor Szkoły oraz władz Gminy Koluszki, bieg to bardzo fajny sposób na uczczenie 200 – lecia naszej szkoły oraz 100 – lecia odzyskanie Niepodległości przez Polskę – mówi Krzysztof Pietrzyk nauczyciel szkoły w Gałkowie Dużym – dodając dla zawodników przygotowaliśmy bardzo fajną szybką przełajową trasę, dystans 5 km jest idealny zarówno dla początkujących jak i doświadczonych biegaczy.

Organizatorem zawodów jest Szkoła podstawowa im. J. Piłsudskiego w Gałkowie Dużym przy wsparciu Gminy Koluszki, Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi oraz firm Agat, Łódzka Kolej Aglomeracyjna oraz

Szczegółowe informacje o zawodach dostępne są na stronie www.spgalkow.edupage.org

Print Friendly, PDF & Email

Komentarze są wyłączone