Szukaj
Archiwa

Budżet obywatelski 2020 – projekty z Gałkówka

Projekt “PEKIN”
Inwestycja polegać ma na stworzeniu miejsca wypoczynku, rekreacji i integracji dla mieszkańców Gminy Koluszki i okolic w miejscu dawnego “Pekinu” mieszczącego się przy ścieżce rowerowej między Gałkówkiem Małym, a Justynowem.

Teren zostanie uprzątnięty, zbudowana będzie duża altana wyposażona w stół i ławy, specjalne palenisko do grillowania oraz robienia ognisk, ustawione zostaną ławki  oraz usypane będą ścieżki i miejsca postoju dla rowerzystów.

Doposażenie placu zabaw w Gałkowie Małym

Inwestycja polegać będzie na doposażeniu istniejącego placu zabaw w nowe sprzęty dostosowane dla dzieci młodszych, tyrolkę oraz urządzenia do street workoutu. Zamontowane bedą dodatkowe ławki oraz zbudowana zostanie duża altana z ławkami i stołem, gdzie rodzice z dziećmi będą mogli zjeść posiłek w trakcie zabawy oraz schronić się przed słońcem lub deszczem.

Celem tej inwestycji jest stworzenie bezpiecznego i róznorodnego miejsca zabaw dla dzieci w różnym wieku oraz przyjaznej przestrzeni dla całych rodzin, gdzie będą mogli wspólnie spędzać czasu na świeżym powietrzu.

 

 

Budżet obywtelski 2020

Print Friendly, PDF & Email

Komentarze są wyłączone